Jak działamy i czym się zajmujemy?

 

Nasza działalność rozpoczęła się w 1996 roku kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki w specjalistycznym zaopatrywaniu przemysłu. Dzisiaj, po latach doświadczeń jesteśmy dumni przedstawiając Gamtech jako wiarygodnego partnera dla przedsiębiorstw z każdego sektora gospodarki. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy towary niezbędne w m.in.  kolejnictwie, produkcji spożywczej, automotive, odlewnictwie, wysoce znormalizowanym lotnictwie oraz wielu innych sektorach.
 

Nie boimy się wyzwań na żadnym z poziomów naszej działalności, dzięki temu oferowane przez nas produkty wykorzystywane są na rynku krajowym, europejskim a także amerykańskim. Wynikające z tego ciągłe zmiany i unowocześnienia mają przełożenie na nasze funkcjonowanie, dlatego stale rozwijamy współpracę i dbamy o relacje, zarówno z klientami jak i dostawcami - jesteśmy świadomi odpowiedzialności jak na nas spoczywa. Codziennie tysiące osób korzysta z urządzeń oraz konstrukcji, których elementy pochodzą właśnie od nas.

Podstawą naszego działania jest przygotowana strategia, która jasno określa gdzie zmierzamy. Konsekwentnie dążymy do tego aby:

 

  1. Rozszerzać nasz asortyment, szczególnie skierowany do kolejnictwa.
  2. Wzmacniać zespół tworząc nowe miejsca pracy oraz podnosząc kwalifikacje.
  3. Dostarczać produkty najwyższej jakości od zaufanych dostawców.
  4. Gwarantować jakość i staranność własnej produkcji.
  5. Rozwijać współpracę, również na nowych rynkach.

Polska firma z globalnymi możliwościami

Dostarczane przez nas towary mają zastosowanie w gotowych produktach dystrybuowanych na cały świat. Zaopatrujemy krajowe firmy mogące poszczycić się kontraktami w Europie czy USA. Dzięki temu mamy pewność, że nasza oferta jest odpowiednia dla przedsiębiorstw bez względu na ich położenie i wynikające z tego normy jakości czy inne regulacje prawne. 

„Cokolwiek umysł może wymyślić, może to osiągnąć.”

Clement Stone

gamtech
lat na rynku

Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na precyzyjne doradztwo oraz fachowy dobór towarów do potrzeb klientów.

zrealizowanych projektów

Każdy projekt jest dla nas tak samo ważny, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie oraz z niezwykłą rzetelnością i starannością.

produktów w asortymencie

Nasza oferta ewoluuje wraz z rynkiem.  Odpowiednie monitorowanie przekłada się na konkurencyjność asortymentu. 

%
terminowych
dostaw

Rozwój naszych klientów wymaga od nas przygotowania na konieczność szybkiej reakcji. Jesteśmy dobrze przygotowani logistycznie. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem

 

Nasze katalogi to najważniejsze informacje zebrane w przystępnej formie i dostępne o każdej porze.

 

Gamtech:

Czym się zajmujemy?

 

Pobierz plik

 

 

Kompleksowe rozwiązania dla pojazdów

szynowych EN 45545-2

 

Pobierz plik  EN

 

 

 

Gamtech:

Czym się zajmujemy?

 

Pobierz plik