Kariera w Gamtech

 

W codziennej pracy pamiętamy o tym, że najdrobniejszy element może zatrzymać nawet największy mechanizm. To dlatego naszą misję zamknęliśmy w dwóch słowach - "napędzamy przemysł". Nie zyskalibyśmy zaufania klientów, gdyby nasza praca nie była związana z wartościami, w które wierzymy i które są dla nas ważne.


Poprzez zaufanie przyczyniamy się do codziennego funkcjonowania setek miejsc pracy w bezpiecznych warunkach. Zbudowaliśmy opinię rzetelnego dostawcy, który dba o jakość i precyzję oferowanych produktów.


Samodzielność to podstawa naszej pracy. Codziennie podejmujemy decyzje, nierzadko pod presją czasu. Odpowiedzialność to cecha, którą szczególnie podkreślamy. Zapewnienie odpowiedniej jakości towarów oraz obsługi, w połączeniu z wysoką motywacją sprawia, że przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za efekty naszej pracy.


Otwartość i docenianie - nasz zespół tworzą ludzie o różnych pasjach, doświadczeniu i poglądach. Razem jesteśmy silni, nie zamykamy się na nawet najbardziej nietypowe rozwiązania. Wysoce cenimy sobie ludzi, z którymi możemy realizować naszą misję.  


Dobra atmosfera w pracy sprawia, że chcemy do niej przychodzić. Staramy się dbać o ten aspekt zarządzania, aby nasi pracownicy zawsze z entuzjazmem realizowali swoje zadania.Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, jeśli chcesz jednak zainteresować nas swoją kandydaturą, prześlij swoje CV kariera@gamtech.pl

Zapoznaj się z naszym asortymentem

 

Nasze katalogi to najważniejsze informacje zebrane w przystępnej formie i dostępne o każdej porze.

 

Gamtech:

Czym się zajmujemy?

 

Pobierz plik

 

 

Kompleksowe rozwiązania dla pojazdów

szynowych EN 45545-2

 

Pobierz plik  EN

 

 

 

Gamtech:

Czym się zajmujemy?

 

Pobierz plik